YAMAHA PSR E263 -Keyboard Yamaha -D19- | Shoop - Elektro Kyjov - Green Food
Kontakty + Servis
Kamenné prodejny
Doprava a služby
Obchodní podmínky

YAMAHA PSR E263 -Keyboard Yamaha -D19-

Výrobce:Yamaha
Číslo zboží:30898
Záruka:2 roky
Cena bez DPH3 054 Kč
Cena s DPH:3 695 Kč
skladem
Ks
Dotaz
Odkaz
Odkaz

YAMAHA PSR E263 -Keyboard Yamaha -D19-

Informace o zboží

Přenosný keyboard Yamaha PSR-E263 je vybaven spoustou skvělých zvuků a možností, díky čemuž je ideálním nástrojem pro aspirující hudebníky, kteří chtějí právě začít objevovat krásy hudby. Využít můžete vestavěné výukové funkce Yamaha Education Suite (Y.E.S.) a s jejich pomocí se naučit hrát 112 presetových skladeb a písní, nebo využít výhody 400 zvuků a 130 doprovodných stylů pro experimentování a tvorbu vlastní hudby. Díky linkovému vstupu AUX lze interní ozvučení PSR-E263 proměnit na ozvučovací systém pro váš MP3 přehrávač, takže si můžete zahrát se svou oblíbenou písní, nebo si ji jen poslechnout přes reproduktory nástroje. A to vše za velice příznivou cenu.
Vstupte do hudebního světa s keyboardem Yamaha

Přenosný digitální keyboard s vysoce kvalitními zvuky Yamaha už nemusí být desetitisícovou záležitostí. Je tu nástroj Yamaha PSR E263, který nabízí skvělé zvukové možnosti - 400 zvuků, 130 doprovodů a 112 skladeb, výukové funkce a dokonce i možnost připojení MP3 přehrávače a to vše za velice příznivou cenu. I přes absenci dynamické klaviatury je PSR E263 kvalitním nástrojem pro všechny začínající muzikanty, kteří chtějí objevovat krásu hudby.
400 vysoce kvalitních zvuků, 130 automatických doprovodných stylů
112 skladeb, elektronická kniha se snadnými notami (dostupná ke stažení z webu)
Devíti krokový výukový systém (Yamaha Education Suite)
Funkce nahrávání
Port AUX IN pro připojení externího audio zařízení
Hlavní EQ / efekt rozšířeného sterea (Ultra Wide Stereo)
Režim Duo
Kompaktní a přenosný design
Provoz na baterie (6x AA)

Kvalitní zvuky, které vás inspirují

Yamaha patří mezí celosvětově nejlepší výrobce klávesových nástrojů a ani keyboard PSR E263 není vyjímkou. Ve své zvukové bance obsahuje celkem 400 vysoce kvalitních zvuků tvořených systémem vzorkování AWM Stereo Sampling. Od zvuku klavíru, přes kytary, bicí a zvuky orchestru, až po zvuky elektronické.
Rozbalte to s doprovodnou kapelou

Kategorie stylů obsahuje celkem 130 automatických doprovodů - od popu, rocku až po dance a další. Zvolit si můžete intro, přechody i konec stylu a pro automatický doprovod a hraní akordů jedním prstem je tu funkce ACMP. Změnit můžete i tempo doprovodu nebo metronomu.
Lehký a snadno přenosný nástroj

PSR E263 byl navrhnut tak, že díky své lehkosti a kompaktnosti si jej můžete vzít kamkoli s sebou. Ale co když není nikde poblíž elektrická zásuvka? Nevadí! Nástroj napájejte pomocí baterií a hrajte opravdu kdekoliv!
Hrajte, učte se, nahrávejte

PSR E263 obsahuje 154 skladeb, se kterými můžete hrát a učit se je pomocí vestavěného výukového systému Yamaha. Ten se skládá z lekcí typu Listen&Learn (Poslech), Timing (Časování) a Waiting (Čekání). Cvičit můžete levou nebo pravou ruku a nebo obě dohromady.
Pokud si budete chtít zaznamenat právě naučenou písničku, je tu funkce nahrávání. K záznamu 1 skladby slouží jednostopý nahrávací sekvencer. Rychlý stisk tlačítka REC a už nikdy nepřijdete o své hudební nápady!

Stáhnout si také můžete elektronickou knihu s notami ke všem vestavěným skladbám. V této e-knize naleznete kromě not i další výukové tipy a slovníček pojmů. Song Book stahujte ZDE.
Efekty pro ještě lepší zvuk

Pro úpravu a vylepšení jednotlivých zvuků můžete využít 9 typů efektu Reverb navozující pocit ze hry v koncertním sále a efekt Chorus, který dodá zvuku hloubku a rezonanci. Je tu také hlavní EQ, díky kterému můžete upravovat basy, středy a výšky celkového zvuku nástroje.


Zvuký režim DUO - ve dvou se to lépe hraje

V režimu DUO se klaviatura rozdělí do dvou identických částí a je tak ideální pro učení a hru dvou hráčů.
Hrajte s hudbou svého srdce

Díky portu AUX IN můžete k PSR E263 připojit svůj hudební přehrávač, pustit si svoji oblíbenou píseň přes ozvučení nástroje a hrát spolu s ní.
Obsah balení

Součástí balení je keyboard PSR E263, stojánek na noty, adaptér a český i cizojazyčný návod.


® Elektro Kyjov - Greenfood - Kytary Kyjov - Servis Kyjov - Jaroslav Marhefka © Design by schoot