Artesano XC-Kytara 7/8 klasická kytara, polomasív cedr, sklad: 1ks -amk- | Shoop - Elektro Kyjov - Green Food
Kontakty + Servis
Kamenné prodejny
Doprava a služby
Obchodní podmínky
kosik

Artesano XC-Kytara 7/8 klasická kytara, polomasív cedr, sklad: 1ks -amk-

Výrobce:Artesano
Číslo zboží:31702
Záruka:2 roky
Cena bez DPH4 955 Kč
Cena s DPH:5 995 Kč
skladem
Ks
Dotaz
Odkaz
Odkaz

Artesano XC-Kytara 7/8 klasická kytara, polomasív cedr, sklad: 1ks -amk-

Informace o zboží

Klasická španělská kytara 7/8, ARTESANO, natural

ARTESANO - německá značka, která přímo navazuje na práci slavného španělského výrobce kytar Juana Orozca. Nabízí širokou řadu kytar od dětských a studentských, až po celomasivní koncertní nástroje.

Estudiante XC je studentská kytara par excellence. Masivní cedrová deska v kombinaci s mahagonem pro zadní a boční strany zajišťuje krásný a vyvážený zvukový zážitek hned od začátku.

Nová generace Estudiante zahrnuje následující další funkce: X = Extra: Sedlový a nultý pražec jsou vyrobeny z kosti, což zajišťuje teplý a brilantní zvuk. Dvojitý otvor pro připojení strun ke kobylce vede k silnějšímu tónu díky vyššímu tlaku strun na vložku kobylky. Jste také flexibilnější, pokud jde o nastavení výšky strun. Nové modely jsou opticky vylepšeny zlatými ladícími mechanikami.

Všechny kytary Artesano, včetně malých modelů, patří mezi relativně málo kytar, které 100 % splňují požadavky EGTA (Evropská asociace učitelů kytary, zkráceně EGTA, celoevropské sdružení učitelů kytary už mnoho let volá po tom, aby se děti učily na nástrojích, které jsou pro ně šité na míru. Teprve poté může být hra na kytaru opravdu zábavná, děti se mohou hudebně rozvíjet a zvládnout svůj nástroj).


® Elektro Kyjov - Greenfood - Kytary Kyjov - Servis Kyjov - Jaroslav Marhefka © Design by schoot