Kontakty + Servis
Kamenné prodejny
Doprava a služby
Obchodní podmínky

AMPEG BA-108v2-Baskytarové tranzistorové kombo(HN148322) -D04-

Výrobce:AMPEG
Číslo zboží:40453
Záruka:2 roky
Cena bez DPH2 702 Kč
Cena s DPH:3 270 Kč
skladem
Dotaz
Odkaz
Odkaz

AMPEG BA-108v2-Baskytarové tranzistorové kombo(HN148322) -D04-

Informace o zboží

Popis
Vlastnosti

Výkon: 20 W W
Repro: 1x 8" "
AMPEG BA 108
Tento aparát ze série Bassamp je koncipován jako přenosné a rozumně rozměrné, ale vysoce kvalitní a dosti výkonné kombo, které je optimální pro využití ve zkušebnách nebo na klubových pódiích. V této potvoře se skrývá ten pravý tón, kterým Ampegy prosluly.

Aparát se skládá z tranzistorového preampu i powerampu a disponuje výkonem 20 W, které ve zvuk přetaví jeden 8palcový reproduktor Ampeg Custom. Výhodou je, že kabinet komba je designován tak, aby šel sklopit a zvuk tak směřoval přímo na Vás, nikoli do Vašich nohou.

Zvukově jde o velmi univerzální aparát. Na ovládacím panelu najdete vstup s přepínačem citlivosti, aby kombo spolupracovalo co nejlépe jak s pasivními, tak aktivními snímači. V sekci určené pro nastavení zvuku naleznete ovladač hlasitosti a klasický 3 pásmový ekvalizér, kde se nastavují basy, středy a výšky.

Posledními prvky na ovládacím panelu je Aux-In vstup pro zařízení jako CD nebo mp3 přehrávače a sluchátkový výstup pro tiché cvičení.

Ampeg BA-108 je velmi praktické kombo, který poslouží širokému okruhu uživatelů za mnoha situací. Skrývá se v něm více, než by se na první pohled mohlo zdát…

Technické údaje
• baskytarové tranzistorové kombo
• výkon: 20 W
• reproduktor: 8", Ampeg Custom
• ovladače: Volume, Bass, Mid, Treble, Aux Level
• Aux-In
• sluchátkový výstup
• váha: 12,7 kg


® Elektro Kyjov a Vesel nad Moravou - Greenfood - Kytary Kyjov - Servis Kyjov - Jaroslav Marhefka © Design by schoot